EssentiALA Omega 3/6/9 4-pack 4x120ml

EssentiALA4.png
  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 193,00 zł 199,00 zł 193.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.12
Producent: EssentiALA
Kod produktu: 2418 SW

Opis

 

Opis

 


 4 miesięczna suplementacja dla dorosłej osoby w super cenie. Kupując ten zestaw oszczędzasz 25 zł!


 

essentiALA - 90% koncentrat niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3,6,9 w postaci wysoko przyswajalnych monocząsteczek,  wyizolowanych z najwyższej jakości oleju lnianego. Zespół niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3,6,9 zwany inaczej witaminą F.  

1 łyżeczka do herbaty (4ml) dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania na kwasy Omega-3 dla osoby dorosłej (2000mg).

1 butelka wystarcza na miesięczną suplementację dla osoby dorosłej lub 2 miesięczną dla dziecka.

 


 

                zalety essentiALA          zalety essentiALA2

 


 

Najczystsze i najbezpieczniejsze, skoncentrowane źródło kwasów Omega 3. 

  • zawiera aż 60% czystych kwasów Omega-3 pochodzenia roślinnego (ALA), jest to ok. trzykrotnie więcej Omega-3 niż w oleju rybim.
  • kwas ALA to jedyny niezbędny nienasycony kwas tłuszczowy Omega-3, którego organizm nie potrafi wytworzyć i musi być dostarczany z pożywieniem,
  • zawiera trzykrotnie więcej Omega-3 niż Omega-6, dzięki czemu wspomaga utrzymanie właściwych proporcji pomiędzy Omega-3 i Omega-6 w diecie XXI wieku. 
  • doskonale przyswajalna formuła mono-cząsteczek,
  • ultra-czyste kwasy Omega - bez glicerolu, konserwantów czy dodatków.
  • porcja dzienna Omega-3 w postaci estrów essentiALA to jedynie 32 kcal, 
  • wygodna suplementacja - podana raz dziennie, utrzymuje wysoki, stabilny poziom kwasów Omega-3 w osoczu aż przez 24 godziny po spożyciu (a nie przez 3 godziny, jak ma to miejsce w przypadku oleju lnianego i rybiego),
  • ultra-bezpieczna - nie wchodzi w interakcję z lekami, nie uczula. Rekomendowana dla kobiet w ciąży i małych dzieci.

 


 

essentiALA w postaci monoestrów kwasów Omega 3,6,9 to samo najlepsze wyizolowane z w oleju lnianego, bez szkodliwych substancji występujących w oleju lnianym i olejach rybich takich jak: glicerol, metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.

Produkt został przebadany w zakresie znacznie wykraczającym poza polskie i unijne wymagania oraz uzyskał pozytywną opinię.

         

Więcej na temat badań oraz specyfikacji znajdziesz w zakładce JAKOŚĆ - aby przejść  Kliknij tu.


 

Skład: 

Ultra-czyste, naturalne kwasy tłuszczowe wyizolowane z oleju lnianego:

Omega-3 omega-6NKT

Nie zawiera: przeciwutleniaczy, konserwantów, polepszaczy, alergenów, metali ciężkich, cyjanogenów, glicerolu. Nie uczula, nie wchodzi w interakcję z lekami. 

 


 

Dawkowanie: 

Dorośli: 1 łyżeczka dziennie (4ml).
Dzieci: 0,5 -1 łyżeczki dziennie (2 ml-4 ml).

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut  (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 


 

essentiALA len 

Dlaczego kwasy Omega 3 w postaci ALA?

Kwas tłuszczowy Omega 3 ALA jest najmniejszym z kwasów Omega 3 i jest prekursorem „dłuższych” kwasów Omega 3 EPA i DHA. Kwasy Omega-3 wspierają prawidłowy rozwój dziecka oraz chronią układ sercowo naczyniowy u osób dorosłych.

Przy suplementacji kwasów Omega-3 w postaci ALA (najkrótszego kwasu tłuszczowego) nasz organizm sam syntetyzuje pochodne, „dłuższe” kwasy Omega 3 tj. EPA i DHA - bezpiecznie i nie więcej niż ich potrzebuje. Więcej na temat rodziny kwasów Omega-3 i procesów przemiany ALA w DHA i EPA znajduje się w artykule Kliknij aby przejść

Badania naukowe wskazują, że suplementacja kwasami Omega-3 w postaci EPA, DHA (np. pochodzenia rybiego) zwiększa ryzyko krwawień, dlatego nie są one wskazane dla kobiet w ciąży, podczas menstruacji czy przed zabiegami chirurgicznymi. W przypadku suplementacji essentiALA - czyli kwasami pierwotnymi, takie niebezpieczeństwo nie występuje.

 


 

Dlaczego kwasy Omega 3 w postaci estrów?

W wielkim skrócie i bez wchodzenia w szczegóły technologiczne - w opatentowanym procesie produkcji monoestrów essentiALA z oleju lnianego, zastąpiliśmy dużą cząsteczkę glicerolu małą cząsteczką alkoholu. Dzięki temu essentiALA jest nie tylko niskokaloryczna, ale również dzięki małemu rozmiarowi cząsteczek - łatwo przyswajalna. W przeciwieństwie do trójglicerydów (np. oleju rybiego czy lnianego) nie obciąża wątroby. Dodatkowo w czasie procesu produkcji wypłukiwane są wszystkie zanieczyszczenia naturalnie występujące w oleju lnianym, jak np pestycydy, pozostałości środków ochrony roślin czy glikozydy cyjanogenne. 

essentiALA w postaci monoestrów utrzymuje wysoki i stabilny poziom kwasów Omega-3 w osoczu aż do 24 godzin, podczas gdy trójglicerydy (czyli oleje) są metabolizowane przez szereg lipaz,  zużywane głównie na cele energetyczne - a zawarte w nich kwasy Omega 3 „znikają” z organizmu po ok 3-4 godzinach.

essentiALA ma postać estrów, 90% koncentratu kwasów Omega 3,6,9, przy czym Omega-3 jest aż 60%. Dla porównania olej rybi zawiera tylko ok 20% Omega-3 - i to tylko ten wysokiej jakości. W jednej łyżeczce 4ml znajduje się aż 2g kwasu Omega-3, co stanowi 100% zapotrzebowania organizmu dorosłego człowieka.

estryfikacja

Innowacyjna na skalę światową technologia produkcji nutraceutyku essentiALA stanowi kontynuację odkrycia w organizmie człowieka enzymu CEL /carboxyl ester lipose/. Enzym ten utrzymuje w osoczu stabilne stężenie kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6  przez całą dobę. Trójglicerydy Omega 3 i Omega 6 pochodzące z olejów roślinnych, olejów rybich, tranu, ryb czy owoców morza, są trawione przez lipazy i wykorzystywane są głównie na cele energetyczne a nie pro-zdrowotne. Dlatego stężenie w osoczu krwi kwasów tłuszczowych Omega 3 z oleju rybiego czy lnianego utrzymuje się krótko - jedynie do 3 godzin od spożycia.

essentiALA utrzymuje wysoki poziom kwasów Omega-3 w osoczu aż 24 godziny. Powyższe potwierdzają dowody naukowe uzyskane w europejskim, populacyjnym badaniu klinicznym GISSI-HF i wykonanymi badaniami lipemicznymi w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne /ESC/ oraz Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne /AHA/ zalecają spożywanie kwasów tłuszczowych w formie estrów, ponieważ to one wykazują najwyższe działanie w profilaktyce przeciwzawałowej.


 

Dlaczego essentiALA jest lepsza od oleju lnianego?

essentiALA to esencja tego co w oleju lnianym najlepsze - kwasy Omega 3,6,9 zawarte w oleju zostały wyizolowane z oleju i skoncentrowane do poziomu 90% a produkt ustabilizowany, dzięki czemu jest znacznie bardziej odporny na działanie powietrza i światła słonecznego. Cząsteczka ciężkiego i wysokokalorycznego glicerolu została zastąpiona malutką i lekką cząsteczką alkoholu etylowego. 

Ilość alkoholu w essentiALA jest śladowa (porównywalna do ilości jaka znajduje się np w soku jabłkowym) dlatego produkt może być bezpiecznie podawany małym dzieciom.

Czysty olej lniany jest olejem wysoce nienasyconym i łatwo wchodzi w reakcję z tlenem. Proces ten jest potocznie zwany jełczeniem. 

Opatentowany proces produkcji essentiALA jest przeprowadzany w ochronnej atmosferze azotu, dzięki czemu essentiALA przed otwarciem butelki nie ma kontaktu z tlenem. Oznacza to, że posiada najwyższą aktywność zdrowotną i zachowane są delikatne podwójne wiązania kwasów Omega. 

 

essentiALA Omega-3

Pomijając zawartość w oleju lnianym cyjanogenów i pozostałości po środkach ochrony roślin należy wspomnieć, że na rynku sprzedawane są różne oleje lniane, w tym niskolinolenowy (jedynie 3% kwasów tłuszczowych Omega 3). Taki olej ma wydłużony termin przydatności do spożycia, ponieważ niska zawartość Omega-3 skutecznie ogranicza proces jełczenia. Taki olej nie ma jednak żadnych właściwości pro-zdrowotnych. Takie odmiany, np. Linola były używane dla produkcji margaryny w latach 80-tych XX w. w krajach o chłodnym klimacie, niekorzystnym dla upraw rzepaku. 


 

essentiALA vs ryby i tran

Ryby morskie wytwarzane z nich oleje rybie i tran są źródłem kwasów Omega 3 EPA i DHA (czyli pochodnych kwasów Omega 3 ALA).

W tłuszczu żyjących w zanieczyszczonym środowisku ryb, gromadzą się niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia dioksyny i metale ciężkie, takie jak rtęć, kadm, ołów, cynk i miedź, które są szczególnie szkodliwe dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci. Metale ciężkie odkładają się organizmie przez całe życie i mogą powodować poważne schorzenia. W produktach bogatych w tłuszcz, takich jak tłuste ryby czy ich wątroby znajdują się też polichlorowane bifenyle. Ryby drapieżne oraz ryby długo-żyjące, podobnie jak te ze zbiorników zamkniętych bądź z ograniczoną wymianą wody (np. z Morza Bałtyckiego) zawierają więcej PCB.

Ze względu na zanieczyszczenie akwenów wiele krajów zaleca ograniczenie spożywania ryb, które kumulują w tłuszczu i wątrobie metale ciężkie.

Bardzo często preparaty zawierające tran informują na opakowaniu, że jest to np. tran o formule norweskiej. Oznacza to iż surowiec jest pozyskany w peruwiańskich sardeli o małej zawartości Omega-3 a dużej cholesterolu.  Ok 60% oleju rybiego dostępnego na rynku jest importowana właśnie z Peru.

Polskie Towarzystwo Pediatryczne wydało stanowisko dla kobiet w ciąży oraz matek posiadających małe dzieci dotyczące zachowania szczególnej ostrożności w spożywaniu ryb i ich przetworów.

 Więcej na temat metali ciężkich w rybach znajdziesz tu

http://ow.ly/IRH4304OvfT oraz http://ow.ly/lxse304Ovme

Kwasy Omega-3 DHA i EPA pochodzące z ryb, oleju rybiego, tranu czy wodorostów zwiększają ryzyko krwawienia i z tego powodu są niewskazane dla kobiet w ciąży i podczas menstruacji, dla osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe i niesterydowe leki przeciwzapalne, np. aspirynę.

essentiALA może być bezpiecznie stosowana przez kobiety w ciąży i małe dzieci -  organizm człowieka syntetyzuje z ALA tyle Omega 3 EPA i DHA nie więcej DHA i EPA niż mu potrzebne. 

essentiALA nie zawiera konserwantów, czy dodatków, jak np rozpuszczalnej w tłuszczu witaminy E, którą producenci olei rybich dodają jako przeciwutleniacz.

essentiALA nie wchodzi w interakcję z lekami i została przebadana toksykologicznie. Więcej na temat badań znajduje się w sekcji Jakość i Badania kliknij aby przejść

essentiALA można bezpiecznie stosować w codziennej diecie i w każdym wieku.

 


 


 

Opinie o produkcie (25)

Krzysztof G
5 października 2016

Używam od kilku miesięcy. Zaobserwowane efekty: bardzo pozytywna zmiana wyników cholesterolu. Lekarz kazał powtórzyć wyniki... Otoczenie zauważyło że jestem spokojniejszy pomimo dosyć stresującej pracy. No i nie chorujemy. Jeśli ktoś złapie jakiegoś wirusa, to na kichaniu i katarze się kończy... Byłoby jeszcze kilka rzeczy które mógłbym napisać, ale tu już nie mam całkowitej pewności czy to nie jest sugestia. Zalety preparatu: Działa i to spektakularnie - na odporność, obniża cholesterol oraz przypadłości które nie zostały opisane na stronie i ulotce preparatu, w przeciwieństwie do oleju lnianego praktycznie jest bezkaloryczny. Wady preparatu: Problem z dawkowaniem, ciecz się trochę rozlewa i cieknie po ściance butelki, dlatego ja piję prosto z butelki i jest w porządku, ale ciężko określić porcje jaką się wzięło. Myślę, że sugerowana jedna łyżeczka dziennie to trochę za mało przynajmniej na początek. Smak i zapach - trochę mi nie pasuje, ale do tego można się bardzo szybko przyzwyczaić. Być może lepiej do czegoś dodać i wymieszać. Trudno dostępny - nie można nawet na zamówienie dostać w aptece. Trzeba uważać trzymając preparat w lodówce - gdy ścieka po butelce - reaguje z plastikiem, rozpuszcza go. Dlatego najlepiej trzymać w kartoniku. Podsumowując - ja z rodziną i znajomi którym go poleciłem systematycznie go stosujemy, u wszystkich bez wyjątku ustabilizował się cholesterol, jest w normie - wzorcowy. Polecam każdemu. Najlepiej zrobić wyniki przed stosowaniem i po miesiącu :)

 
Mariusz T
5 października 2016

Nareszcie uruchomiliście sprzedaż internetową, bo strasznie trudno było kupić. Podaje mojej 6 letniej córce ten preparat i na początku nie widziałem żadnych efektów.Jednak po paru miesiącach dostrzeglem, że nie łapie żadnych infekcji a z tym wlasnie mieliśmy problem od kad pamiętam. Oczywiscie na początku mieliśmy problem z podaniem tej omegi, bo córce nie za bardzo smakowało .Teraz podajemy np.z jogurtem lub z sokiem i nie ma najmniejszego problemu. Polecam wszystkim rodzicom

 
Marta Agnieszczak
6 października 2016

Jestem vege i wcześniej używałam oleju lnianego jako źródła omega3. Z pełną świadomością jego wad, ale trudno było znaleźć inne tak bogate, roślinne źródło kwasów tłuszczowych. Essentiala to de-facto olej lniany pozbawiony glicerolu i cyjanogenów - czyli samo dobre z oleju. Produkt w sam raz dla mnie. Efekty widać już po kilku tygodniach stosowania - skóra robi się delikatniejsza, włosy mocniejsze, zdecydowanie wspomaga koncentrację i zwiększa odporność na choróbska. W tym roku jesień mi nie straszna :-)

 
Magda L
10 października 2016

Odkąd podaję essentiala swojej 3letniej córce, przestała chorować - skończyły się anginy i zapalenia oskrzeli. Bardzo pilnuje aby codziennie dostawała do śniadanka. Super produkt, nie dziwię się ze dostała nagrodę.

 
Jacek J
10 października 2016

Rzeczywiście dobrze wspiera odporność- bierzemy systematycznie i nie chorujemy. Dodatkowo obniżyła mi poziom cholesterolu - nawet mój lekarz się zdziwił, ze teraz mam doskonałe wyniki, bez drakońskiej diety.

 
Maria B.
11 października 2016

Od dawna nie daję dzieciom tranu, bo się naczytałam i naoglądałam na temat skażenia w oceanach i morzach. Ryby też staramy się ograniczyć ze względu na zawartość metali ciężkich. Trudno jest znaleźć żródło kwasów Omega3 a wiadomo że są niezbędne dla budowania odporności u dzieci. Super, że w końcu ktoś wprowadził taki produkt na rynek. Kupuję essentiale i rzeczywiście daje radę - maluchy zdrowe choć całe przedszkole choruje już od miesiąca.

 
Agnieszka Osińska
12 października 2016

Moja wnuczka od dwóch lat właściwie nie przestawała chorować. Pierwsze kichnięcie było dla nas jak wyrok - od razu wiadomo było że będzie zapalenie oskrzeli, angina lub inna choroba - i antybiotyk. Od 3 miesięcy podajemy Małej essentialę - i o dziwo przestała chorować. Normalnie wrzesień i październik to była katastrofa, a teraz zdrowiuteńka. Dzięki Wam. Wygląda na to że w tym roku zaoszczędzimy na lekarzach, lekach i antybiotykach :)

 
Marcin I.
3 listopada 2016

Polecam wszystkim, już po miesiącu zażywania jest poprawa w wynikach. Przede wszystkim unormował się cholesterol. Dziękuję Wam za ten produkt.

 
Magdalena W
7 listopada 2016

Pierwszą butelkę kupiłam trochę niedowierzając, że naturalny produkt może mieć tak wszechstronne i dobroczynne działanie. To co zauważyłam u siebie to znacząca poprawa jakości skóry - jest nawilżona jakby od środka, napięta. Mam też wrażenie, że zawdzięczam essentiali iż nie łapię chorób. Moja córka też stała się bardziej odporna na przedszkolne zarazy. Mała ciągle narzekała, że gdy podawałam jej tran (nawet w kaspułkach) to przez cały dzień jej się odbijało. nic takiego nie ma miejsca przy podawaniu essentiala, produkt nie powoduje żołądkowych sensacji. Pije się go łatwo i zaraz po spozyciu znika z radaru :-)

 
Olga Jaskulska
7 listopada 2016

Nie jem mięsa ani ryb i rzeczywiście na rynku trudno jest kupić jakis sensowny suplement z omegą. alternatywą może być właściwie tylko olej lniany, no ale jak poczytałam ile muszę go zjeść aby dostarczyć odpowiednią ilość kwasów Omega (jakieś 1000 kcal) to wymiękłam. Super że zrobiliście ten produkt, bo to taki olej lniany w wersji 2.0 :-) bez kalorii właściwie i zamiast kilku łyżek do zupy oleju, teraz biorę łyżeczkę do herbaty essentiali.

 
Magda K
8 listopada 2016

Pijemy, pijemy. Dzięki temu wszyscy zdrowi - szczególnie widać to u dzieci, które zupełnie przestały chorować. Mąż nie znosi smaku niestety, ale jakoś się zmusza. Odkąd zaczął stosować ma doskonałe wyniki cholesterolu - nigdy wcześniej się to nie udało. Jesli mamy czas wrzucamy do butelki gałązkę mięty. Po kilku dniach essentiala jest bardzo smaczna, miętowa.

 
Agnieszka Skoniecza
17 listopada 2016

Brawo! Nareszcie zdrowe i bezpieczne źródło Omega-3. Mam zwyczaj czytać etykiety produktów, które kupuję i cieszę się że nareszcie znalazłam coś co nie zawiera dodatków i wypełniaczy. No i ma najwięcej na rynku kwasów Omega-3. Kupiłam 4 tygodnie jedno opakowanie na próbę - wracam do Was po kolejne. Macie we mnie wiernego klienta.

 
Magda Kowal
10 grudnia 2016

Bardzo dobry preparat. Po 3ch tygodniach czuję różnicę. Mam wrażenie, że poprawił mi się wzrok, a na pewno koncentracja. Skóra na łokciach z którą od zawsze miałam problemy (suchość) nagle zrobiła się miękka i nawilżona. Smak jest taki sobie, ale można się przyzwyczaić.

 
Rafał G
13 grudnia 2016

ciekawe

 
ASIA
13 grudnia 2016

Od którego roku życia można brać ten preparat?Ja mojemu rocznemu synkowi podaje MOLLERS BABY Przeczytałam artykuł ''Ściek w pigułce, czyli coś o „tranie” i przyznam że się przeraziłam. @ASIA - na essentiALA nie ma ograniczeń wiekowych. Może być podawana kobietom w ciąży oraz małym dzieciom. Jest ultra-czysta i nie alergizuje.

 
Marta
14 grudnia 2016

Produkt bardzo interesujący, ciekawi mnie tylko, jaka jest przydatność do spożycia po otwarciu? Po kontakcie z atmosferą kwasy zaczną się utleniać... @Marta. estry essentiALA są znacznie bardzie stabilne od oleju lnianego. Przydatność to 36 miesięcy dla produktu oryginalnie zamkniętego. Po zerwaniu plomby 3 miesiące.

 
AnkA
14 grudnia 2016

Świetny produkt, tylko dlaczego tak wyśrubowane koszty wysyłki? Cena produktu do najniższych nie należy, mając to na uwadze i dodając koszty wysyłki robi się z tego trochę droga impreza. 19 zł za kuriera a można by taniej np. in-postem!? @AnkA - oczywiście można zamówić dostawę przez Paczkomaty Inpost.

 
mama
16 grudnia 2016

fatalny smak, drogo @mama estry oleju lnianego mają smak zbliżony do neutralnego. Jest to płyn o lekko oleistej konsystencji. Nie dodajemy cukru ani innych dodatków smakowych dlatego trudno mówić o "smakowitości". essentiALA można dodać do jogurtu lub sałatki, wówczas suplementuje się całą rodzinę właściwie w sposób niezauważony. Poza tym smak jest kwestią gustu :-)

 
Nathaniel Matuszak
18 grudnia 2016

Świetnie smakuje jak na coś co powstało z oleju lnianego.

 
Beata H
21 grudnia 2016

Mam pytanie, czy produkt trzeba przzechowywać w lodówce czy można w temperaturze pokojowej? @Beata H zamkniętą butelkę można przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu w lodówce i zużyć w ciągu 3 miesięcy

 
Wiola
28 grudnia 2016

Czy to normalne ze produkt ma zapach oleju? Kupiłam dwie butelki i obie pachną tak samo. Zastanawiam się czy podawać dzieciom? @Wiola produkt powstaje z oleju lnianego. Właściwie jest bez zapachu i ma neutralny smak. Jednak ze względu na to, iż nie dodajemy do essentiALA żadnych dodatków, poprawiaczy i ulepszaczy, produkt ma lekki posmak i zapach oleju lnianego (świeżego). Może Pani podawać dzieciom - naturalnie w ramach terminu przydatności do spożycia. Produkt należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od zerwania plomby.

 
Marlena Gich
6 stycznia 2017

kupiłam i używam od 4 tygodni. Do tej pory używałam tranu, ale po przeczytaniu informacji skąd pochodzi przerzuciłam się na essentiala. Jak dla mnie smak jest taki sobie - choć o niebo lepszy od tranu. Co najważniejsze nie odbija się po niej rybą, co często się zdarza pijąc tran. Mam wrażenie że zaczęłam lepiej widzieć - wyostrzył się wzrok. Zapytałam lekarza czy to możliwe że od Omega, który potwierdził że tak, ponieważ włókna nerwowe są z niej zbudowane. Zamierzam kontynuować suplementację. Cieszę się że tak dobry produkt ma polskie korzenie! tak trzymać!

 
Olą
13 stycznia 2017

Czy może być podawane rocznemu dziecku? @ tak, może być podawany. Wszystkie badania dostępne są w zakładce https://essentiala3.pl/pl/i/Jakosc/14

 
r2oor
15 stycznia 2017

Brak tego typu produktu w kapsułkach to jakaś paranoja. Zacznę kupować regularnie gdy poza wiedzą o żywieniu uzupełnicie swoją wiedzę o biznesie i stworzycie produkt, przy którym nie muszę się babrać z łyżeczkami i mogę go włożyć do PillBoxa. @dziękujęmy za opinię. Dostępne na rynku materiały do produkcji kapsułek składają się z żelatyny (produkowanej w kości i tkanek łącznych zwierząt), plastyfikatora, wody, barwników, substancji poprawiających smak i zapach oraz środków konserwujących. Zależało nam na tym aby essentiALA miała tylko zdrowe składniki, dlatego nie zdecydowaliśmy się na dokładanie takich dodatków.

 
Ania
19 stycznia 2017

Zaintrygował mnie Wasz produkt tym bardziej, że obecnie jestem w 23 tyg ciąży. Do tej pory przyjmowałam kawsy DHA z alg w postaci tabletek. Ale po przeczytaniu informacji o waszym produkcie mam ochotę wypróbować go. W jakiej ilości kobieta w ciąży może/ powinna spożywać EssentiALA? @ essentiALA jest rekomendowana dla kobiet w ciąży. Zalecana dawka to 5-10 ml.

Pliki do pobrania:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

14 listopada 2017

Zakupilam dla siebie i męża. Bierzemy już to 2 miesiąc, jak na razie żadna choroba nas nie dopadła i ogolnie czujemy lepszy wigor.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl